Кошик
67 відгуків
ЯКЩО НЕ ДОДЗВОНИЛИСЯ НАМ - НАПИШІТЬ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!!!НАПИСАТИ НАМ

Насіння соняшнику - один з найпопулярніших запитів Українських  фермерів протягом останніх  років. Наша країна лідер по вирощуванню і переробці соняшника.

Не дивно, що все більше число фермерів обирають цю культуру для вирощування, бо вона має незмінний попит на європейських ринках, де використовується для виробництва олії та кондитерських виробів. 

Запитайте будь-якого фермера, чому вони вирощують соняшник, і дев’ять разів із десяти вони скажуть, що це тому, що соняшник досить прибутковий. 

Також соняшники допомагають зменшити ризик сівозміни, можуть добре переносити негоду або посуху. Оскільки вони глибоко вкорінені, соняшник може добре рости в більш сухих умовах і з меншими вимогами, ніж інші культури. Однією з переваг вирощування соняшнику є те, що соняшники отримують доступ до вологи глибоко в кореневій зоні, а також використовують поживні речовини, які можуть міститись глибоко в ґрунті.

Перед придбанням насіння соняшника потрібно вибрати технологію вирощування. Від цього залежить ефективність вирішення проблем боротьби з бур'янами і близько 25% від майбутньої врожайності!

Технології вирощування соняшника:

  1. Насіння соняшника під класичну технологію (використання ґрунтових гербіцидів для боротьби з бур'янами);
  2. Насіння соняшника під Експрес або гібриди під Гранстар (післясхідний захист від повного спектру бур'янів);
  3. Насіння соняшника під технологію чисте поле або гібриди під Євролайтнінг (післясхідний захист від повного спектру бур'янів + захист від вовчка).

Компанія "Agro Seeds"  пропонує великий вибір сортів і гібридів, призначених для вирощування в Україні за  кращою конкурентною ціною на насіння соняшнику. Насіння гібридів соняшника, що продається на нашому сайті - це високоякісний сертифікований посівний матеріал вітчизняних виробників.

Щоб купити насіння соняшнику в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 
+380 (97) 256-05-82 ; +380 (66) 970-62-99. Або залишайте заявку на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner